Вінницька область

07.02.2019 11:54 Любовь Антипова

В італійській Вероні кілька днів було МОРОЗно: місто полонили танцюристи з Вінниці

Двійнята Андрій і Катерина Морози впевнено виграли чемпіонат Європи зі спортивних танців

Два дні поспіль, 28 і 29 січня, в італійській Вероні проходив чемпіонат Європи зі спортивних танців – повідомляє управління фізкультури і спорту Вінницької ОДА.

На цих престижних змаганнях європейську першість виборювали 96 танцюристів із 9 країн нашого континенту. Програма змагань була вкрай насичена, а рівень учасників надзвичайно високий. Тим приємніше, що саме наша, вінницька, пара виборола перше місце у латиноамериканських танцях. Вінницька танцювальна школа була представлена на змаганнях Катериною та Андрієм Морозами. Вони – брат і сестра, двійнята. Наші земляки-танцюристи показали такий рівень майстерності, що не залишили жодного шансу своїм суперникам.

Готувала спортсменів до змагань тренерка Ірина Мороз, яка «за сумісництвом» є ще й їхньою мамою.

34-річна мати трьох дітей із Вінниччини не має грошей на боротьбу з онкологією.

Аграрного міністра із Вінниці звільнили з роботи за день до виходу в ефір передачі про діяльність його міністерства.