Вінницька область

03.09.2018 15:00 Катерина Бобко

Вінницька “Нива” зіграла в нічию з ФК “Калуш”

Команда впевнено заробляє очки

Виїзний матч вінницької команди відбувся вчора, 2 вересня. Завдяки здобутим очкам “Нива” піднялася у рейтингу, проте, на жаль, не зуміла очолити турнірну таблицю групи А 2-ої ліги.

Перебіг гри

Зустріч активно розпочали вінничани. Саме вони тримали м’яч майже весь перший тайм. Однак рахунок відкрила команда суперників – гол на 53-й хвилині забив Руслан Дедух.

Вирівняти рахунок вінничани зуміли на 65-й хвилині. М’яч у ворота несподівано з далекої відстані надіслав Володимир Савошко.

Турнірна таблиця

Після семи турів вінницька “Нива” у запасі має аж 10 очок. Завдяки їм вона ділить 3-5 сходинки із “Мінаєм” та “Буковиною”.

– Ми прагнемо перемагати. Тим більше, що була можливість вийти після цього туру на перше місце в турнірній таблиці. Ми розраховували здобути три очки на Івано-Франківщині, – зазначив наставник вінничан Денис Колчін.